O naszej firmie

reklama Krasnystaw

Dokładność

Uzgadniamy z klientem wszystkie szczegóły zelecenia by poznać jego potrzeby i zadowolić go.

usługi reklamowe Krasnystaw

Nowoczesne rozwiązania

Wykorzystujemy najnowsze technologie oferując najwyższej jakości usługi drukarskie.

wizytówki Krasnystaw

Profesjonalizm

Profesjonalni i doświadczeni pracownicy zadbają o właściwie wykonane usługi druku.

Drukarnia Polianna

Więcej o nas

W Przedsiębiorstwie Polianna Krasnystaw działamy prężnie już od ponad półtorej dekady. Zajmujemy się świadczeniem usług reklamowych. Posiadamy w tej branży spore doświadczenie. Staramy się zapewnić Klientom jedynie najlepsze rozwiązania w tej dziedzinie, by jak najlepiej udało im się zareklamować swój produkt czy usługę. Starannie przykładamy się do danego projektu i skrupulatnie go wykonujemy.

Pracownicy naszej firmy to odpowiednio wykwalifikowane osoby. Działają w zawodzie od wielu lat i potrafią tworzyć estetyczne i ciekawie wyglądające projekty, które zdecydowanie przykuwają oko potencjalnego Klienta lub świetnie prezentują się jako na przykład dyplom. Dostosowujemy się do uwag i opinii Klientów, by zaprezentować im produkt, który w jak największym stopniu spełnia ich oczekiwania.

Nowoczesne technologie

Druk cyfrowy i offsetowy

Do realizacji swoich prac wykorzystuje technologię druku cyfrowego i offsetowego. Posiadane przez firmę urządzenia umożliwiają wielozadaniowość oraz uzyskiwanie dużej ilości szczegółów na wydrukach. Do projektowania i obróbki projektów nadsyłanych przez klientów wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie graficzne. Pracują tutaj wykwalifikowani graficy komputerowi oraz osoby obsługujące urządzenia poligraficzne, które czuwają nad wysoką jakością świadczonych usług. Udzielają również klientom wszystkich niezębnych informacji.
Dodatkowo Polianna świadczy usługi introligatorskie, w tym oprawę drukowanych przez siebie książek. Może również podjąć się oprawy pojedynczych egzemplarzy.

introligatornia Krasnystaw

W Przedsiębiorstwie Polianna zajmujemy się świadczeniem usług poligraficznych już od 2005 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krasnymstawie na terenie województwa lubelskiego, a założycielką jest Anna Kiszczyńska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nawigacja

Dane kontaktowe

ul. Czysta 16, 22-300 Krasnystaw

drukarnia.polianna@interia.pl

Tel.: (82) 576-36-48, 501-503-107

Polityka prywatności

usługi poligraficzne Krasnystaw druk cyfrowy Krasnystaw druk offsetowy Krasnystaw druk wielkoformatowy Krasnystaw usługi wydawnicze Krasnystaw